Polityka Prywatności

Szanując Państwa prywatność, firma VELOX oświadcza, że nie sprzedaje i nie udostępnia danych, które podczas procesu rejestracji na naszej stronie zostaną nam przez Państwa przekazane. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej polityce prywatności, mających na celu jej aktualizację. Jeżeli nie będziecie się Państwo z tymi zasadami zgadzać, zawsze macie prawo zwrócić się z prośbą o usunięcie z listy użytkowników naszej strony internetowej, lub też się na niej nie rejestrować.

1. W czasie korzystania z naszej strony internetowej, mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane te, to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.
2. Rejestracji w naszym serwisie, wymagamy tylko w tych momentach, w których chcecie skorzystać ze specyficznych informacji na temat systemu „Velox", projektowania, budowania lub otrzymać inne materiały informacyjne.
3. Niepodanie wymaganych danych w formularzu rejestracyjnym lub brak zalogowania się naszej stronie spowoduje zablokowanie dostępu do opcji lub informacji, dla których jest to wymagane.
4. Rejestrując się na naszej stronie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas podanych danych.
5. Podane dane mogą być wykorzystane przez nas do udostępniania Państwu informacji, dla których jest to w naszym serwisie wymagane, informowania Państwa drogą mailową o prowadzonych przez Velox Polska, Velox Olsztyn oraz przez naszych partnerów działaniach, nowościach, usługach, komentarzach, a także do indywidualnych kontaktów z Państwem.
6. Niektóre obszary naszej strony internetowej mogą wykorzystywać „cookies" czyli małe pliki tekstowe wysyłane do Państwa komputera, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub zakazania wykonania danej operacji.
7. Informacje zawarte w materiałach z naszej strony internetowej lub przez maila są zawsze zgodne z naszą aktualną wiedzą i opinią. Uzyskane tą drogą informacje powinny być zawsze dokładnie analizowane pod kątem możliwości wykorzystania ich w konkretnym przypadku. Firma nasza nie bierze odpowiedzialności za wykorzystanie przez użytkowników informacji uzyskanych w materiałach ze strony internetowej bez naszej konsultacji.
8. W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem np. naszego formularza kontaktowego.